APIE MUS

Mes – Austėja ir Audrius – keliautojai, gamtos ir meno mylėtojai, pabuvę ir vilniečiais, ir Prancūzijos Alpių, ir Norvegijos fjordų gyventojais, apsistojome šiame Agluonėnų rojaus kampelyje. Nes visi keliai vedė į čia! Esame dirbę ir prabangių vilų prižiūrėtojais Alpėse, ir meno festivalių koordinatoriais, šiuo metu akiratyje – teatras, šokis, keramika bei įvairiausių augalų, medžių sodinimas ir priežiūra. Įvairiausios gyvenimo patirtys realizuojasi čia, mūsų mylimame name ir pasakiškoje jį supančioje gamtoje. O kaip šia ramybės oaze nepasidalinti su kitais?

vieta

Ilgai ieškoję vietos, kurią galėtume pavadinti namais, suradome ją čia, Agluonėnuose. Mus pavergė šios vietos aura, išskirtinis, su meile formuotas parkas su šimtais skirtingų medžių rūšių. Palaikome ryšius su šios vietos įkūrėju Jonu Čepu, kuris iš plyno lauko prieš daugiau nei 30 metų sukūrė tiek daug! Visi dabartiniai trisdešimtmečiai medžiai kadaise buvo vežti iš užsienio kaip ypatingi, neregėti sodinukai, dėl to turime ir ginkmedį, ir daugybę kitų jau didelių medžių. Stengiamės puoselėti šį parką, kad jis būtų namai paukščiams ir voveriukams bei džiugintų mūsų ir Jūsų akį, leistų atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis gamta.

IMG-3414 (1)

ŠTAI IR MES!

Kadangi ši vieta stebuklinga ir joje atšoktos ne vienos vestuvės, ji vieną dieną tapo stebuklinga ir mums!

Džiaugiamės, kad mūsų vestuvininkai grįžta pas mus po metų ar kelių paminėti savo vestuvių datos – šįkart dviese ar su vaikais, su SPA pramogomis, vaikštant po parką, kuris mena apie tokius gražius prisiminimus.

Tiesa, grįžtančių pas mus dauguma! Turime daug svečių, kurie čia lankėsi jau virš 10 kartų (o atsidarėme tik 2020 m.), dėl to tai priimame kaip įrodymą, jog einame teisingu keliu. Puoselėjame, tobuliname kiekvieną kampelį ir sudedame visą meilę į šią vietą.

tikroji šeimininkė

Katytė Kazytė čia šeimininkauja jau 11 metų! Todėl ją laikome tikrąja šios sodybos šeimininke. Kartais ji ateina pasisveikinti, nes žmonės – geriausi jos draugai.

Previous slide
Next slide