Agluonėnų parko apartamentų sąlygos

Apmokėjus rezervaciją, Jūs patvirtinate, kad:

  • esate pilnametis/-ė;
  • susipažinote ir sutinkate su mūsų vidaus tvarkos taisyklėmis.
 

Rezervuojant Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys bus naudojami rezervacijai įvykdyti (pagal 1997-09-28 sutarties dėl asmens duomenų apsaugos sąlygas).
Įvykus klaidai rezervavimo sistemoje, dėl kurios paslauga būtų negalima, informuosime per 1 parą nuo rezervavimo patvirtinimo. Tokiu atveju rezervacija bus atšaukta, o sumokėti pinigai grąžinti.
Jei keičiasi asmenų skaičius ar norite pasikviesti papildomų svečių, tai suderinkite su mumis iš anksto telefonu ar el. paštu.
Sąskaitas galime išrašyti tik fiziniams asmenims.

Rezervacijų keitimas ir atšaukimas

Norėdami pakeisti Jūsų rezervacijos datas, praneškite kuo anksčiau el.paštu agluonenu.parkas@gmail.com. Likus ne mažiau nei 14 dienų, galimas nemokamas atšaukimas arba datų keitimas. Likus mažiau nei 14 dienų, keitimas galimas tik tuo atveju, jei atlaisvintos datos rezervuojamos kitų svečių. Jei datos lieka neužimtos, keitimas negalimas.

VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS

Atvykimas nuo 16:00 val. Išvykimas iki 11:00 val.
Už nelaimingus atsitikimus, galinčius įvykti apartamentų viduje ar teritorijoje, maudantis tvenkinyje yra atsakingi patys lankytojai.
SPA taisyklės
Vaikai be tėvelių priežiūros nepaliekami!
Prašome atsivežti baseino šlepetes ir vaikščioti tam skirtais takeliais, kad nepaslystumėte.
Į SPA erdvę draudžiama neštis maistą/gėrimus/stiklinę tarą. Į jacuzzi/baseino vandenį nepilti šampūno ar kitų skysčių. Mums radus stiklo šukių, baseine/jacuzzi turi būti pakeičiamas, sušildomas, sureguliuojamas vanduo, tai užtrunka savaitę laiko ir tai reiškia, kad turime atšaukti visas artimiausias rezervacijas, kas yra labai nemalonu tiek mums, tiek Jums. Radus stiklo šukių SPA erdvėje deja turime taikyti baudą ir ji siekia savaitės užimtumo kainą (1000 – 1500 eur).
Prašome prieš einant į jacuzzi ar baseiną nusiprausti duše.
Sausintuvas SPA erdvėje dirba netyliai, dėl to atsiprašome, tačiau jo išjunginėti nereikia, nes be jo kaupiasi labai didelė drėgmė.
Garinės pirties duris prašome laikyti uždarytas.

Šašlykinė, kai ja naudojamasi, turi stovėti ant trinkelių prie terasos, ne ant medinių terasos grindų.
Gerbkime gamtą. Terasoje esančių šildytuvų prašome nepalikti per naktį, t.y. įjungti tik juos naudojant pagal paskirtį, o nebesinaudojant – išjungti.
Svečiai visiškai materialiai atsako už sugadintą ar sunaikintą sodyboje ir jos teritorijoje esantį kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą bei materialines vertybes (už padarytą materialinę žalą klientas atsako LR įstatymų nustatyta tvarka).

Jei atvykus pastebite kokius gedimus ar pažeidimus, praneškite mums nedelsdami. Už sugadinimus taikoma atitinkama bauda.
Už automobilių saugumą, sugadinimą dėl stichinių nelaimių ar kitų veiksmų atsako patys svečiai.

Svečiui susižalojus pačiam arba sužalojus savo turtą dėl savo kaltės, pažeidžiant saugaus elgesio, priešgaisrines ir vidaus tvarkos taisykles, paslaugos teikėjas už tai neatsako.

GYVŪNAI

Labai mylime gyvūnus, tačiau pas mus svečiuotis gali tik nedideli, išauklėti, nesišeriantys augintiniai. Dėl gyvūnų prašome su mumis susitarti asmeniškai. Už gyvūną taikome €20 mokestį viešnagei.

Į SPA erdvę eiti su gyvūnu griežtai draudžiama.

Taip pat pasitikime Jumis, kad gyvūnai neįsitaisys ant minkštųjų baldų.:) Jei Jūsų mylimas gyvūnas šeriasi, prašome jo neatsivežti. Tikimės Jūsų supratingumo ir pagarbos po Jūsų atvykstantiems svečiams.

Mūsų teritorijoje taip pat gyvena katė Kazytė, kuri čia šeimininkauja jau dešimtmetį. Kartais ji gali ateiti ir pas Jus. Paprašysime jos nemaitinti, nes atsidėkodama ji pradeda nešti “dovanėles” ir Jums. Kazytė valgyti tikrai gauna, o prašyti kąsnelio jai yra tiesiog mėgiamas užsiėmimas. Į apartamentų vidų taip pat jos neleidžiame. Ačiū.:)