D.U.K.

Mus rasite Agluonėnų kaime, Klaipėdos rajone, Parko g. 4 ir 10a.

Navigacija rodo įvedus “Agluonenai Park Apartments”.

Koordinatės 55.595713, 21.396157

Agluonėnuose pamatę ženklą rudame fone “Agluonėnų parkas”, sukite nurodyta kryptimi. Pravažiavę tiltą sukite dešinėn į parko gatvę. Už 500m po kaire pamatysite vokiško stiliaus namą kiek toliau nuo kelio, ant pašto dėžutės prie vartų parašyta “10A”. 

Iškart pravažiavę vartus prie P ženklo kairėje galite pasistatyti automobilį, o įėjimas į apartamentus bus už P raidės einant trinkelių taku link terasos.

Jei nerasite, skambinkite mums:

Austėja +370 681 71 631

Audrius +370 636 18 427

Svečius stengiamės pasitikti asmeniškai.:) Jei Jūsų atvykimo metu esame išvykę, dėl raktų ir patekimo į apartamentus pranešame iš anksto.

Tikrinti kainas ir laisvas datas galite paspaudę čia ir suvedę norimas datas bei asmenų skaičių. Rezervuoti

Taip, siūlome apsilankyti SPA sekmadieniais ir darbo dienomis 3 valandoms ar daugiau ir iki 8 asm. (vaikai įskaičiuojami).

 

Kainos be nakvynės Į SPA:

Darbo dienomis valanda 30 eur.  

Sekmadienį valanda 40 eur. 

Laikas 14:00 – 17:00 arba 18:00 – 21:00 val.

 

Dėl šio vizito prašome susisiekti asmeniškai (Austėja +370 681 71 631), nes kalendoriuje gali nesimatyti kai kurių laisvų laikų.

Galima, jei tai rami netriukšminga šventė.:)

Galima, jei joms pakabinti nenaudojamos medžiagos, galinčios palikti mūsų sienose žymių (lipni juosta, vinys ir pan.)

Taip, jei tik yra poreikis ir sutariame iš anksto, lovelę paruošime ir paklosime.

Kūdikiui taip pat turime aukštą maitinimo kėdutę.

Didžiausia pramoga žinoma baseinas ir sūkurinė vonia (pasak vaikų, “mažas baseinas”). Vaikams padedame baseino “makaronų”, plaustų, pripučiamų flamingų, ratų, rankovių ir liemenių.

 

Taip pat yra vaikų žaidimų aikštelė su trimis sūpynėmis, dvejomis čiuožyklomis (viena iš jų – spiralinė dengta čiuožykla), bokšteliu – visa pasakų pilis!

 

Aptverta krepšinio aikštelė su minkšta danga taip pat vaikams puiki pramoga, o krepšinio stovo aukštį taip pat galima reguliuoti pagal Jūsų poreikius.

 

Mini bibliotekėlėje vaikai ras sau knygelių ir enciklopedijų, žaidimų, puzlių. 65 colių TV galėsite žiūrėsi savo mėgstamiausius filmukus (yra youtube ir internetas).

Taip, grilis yra, iešmai, grotelės taip pat. Malkų/anglių paruošiame iš anksto sutarus.

Apartamentų viduje visi atsidarantys langai turi tinkliukus-roletus nuo vabzdžių.

Lauke uodų vakarėjant gali atsirasti. Nors kasmet užsakome purškimo nuo uodų paslaugą visoje teritorijoje, tačiau purškimas 100 proc. deja neveikia.:)

Nėra. SPA yra apartamentų dalis ir ja naudojatės tik Jūs.

Nereikia. SPA erdvė yra dalis apartamentų.

Norėdami pakeisti Jūsų rezervacijos datas, praneškite kuo anksčiau el.paštu agluonenu.parkas@gmail.com. Likus ne mažiau nei 14 dienų, galimas nemokamas atšaukimas arba datų keitimas. Likus mažiau nei 14 dienų, keitimas galimas tik tuo atveju, jei atlaisvintos datos rezervuojamos kitų svečių. Jei datos lieka neužimtos, keitimas negalimas.

Taip, turime, plačiau galite paskaityti ČIA

Maitinimo paslaugų neteikiame.

Agluonėnų parkas – ideali vieta pasivaikščiojimams. Išpuoselėtas parkas su įdomiausiais medžiais, didžiulis Agluonos tvenkinys, ant supilto kalno pastatytas Gediminaičių stulpų paminklas-aukuras, nuo kurio atsiveria įspūdinga panorama, Mažosios Lietuvos paminklai ir Lietuvininkų ąžuolynas – 100 ąžuolų spiralė iškiliems Lietuvos asmenims atminti.

Dovanų kuponą galite panaudoti susisiekus su mumis asmeniškai el.paštu agluonenu.parkas@gmail.com

Atvykimas nuo 16:00 val. Išvykimas iki 11:00 val.

Galima. Vaikams iki 2 metų viešnagė nekainuoja

Galima, jei tai išauklėtas, tvarkingas ir nesišeriantis augintinis. Mokestis už augintinio viešnagę 20 eur. Dėl augintinio būtina sutarti iš anksto.

Iki 6 suaugusių asmenų, jei su vaikais – iki 8 asm.

 

Apartamentuose:

1 miegamasis: 180cm dvigulė lova + dvigulė 160cm sofa-lova

2 miegamasis: 160cm dvigulė lova

+ Galima viengulė pristatoma lova ir lovelė

galimi keli čiužinukai vaikams

Galima už papildomą mokestį.

Jei norite pasikviesti papildomų svečių, tai suderinkite su mumis iš anksto telefonu (Austėja +370 681 71 631) ar el. paštu agluonenu.parkas@gmail.com.

Taip, virtuvė pilnai įrengta. Yra indaplovė, orkaitė, kaitlentė, mikrobangų krosnelė, didelis šaldytuvas su šaldymo kamera, skrudintuvas, nespresso kavos aparatas, įrankiai ir indai, cukrus, druska/pipirai bei arbata/kava). Valgomojo erdvė pritaikyta aštuoniems asmenims.

Laužavietės nėra. Yra tik šašlykinė.:)

Tikrai nereikia, duodame ir patalynę, ir rankšluosčius

Maistą.

Maudymosi reikmenis (maudymuką, baseino šlepetes).

Yra įžuvintas tvenkinukas prie namo. Mėgėjiškai pažvejoti galima.:)

Taip, yra wifi.

Tikrai taip, visuose kambariuose šildomos grindys, taip pat svetainėje yra kondicionierius/šildytuvas, kurį galite patys pasireguliuoti kaip patinka. SPA erdvėje yra labai labai šilta.:)